Yükleniyor...

Kurumsal

Emta Reklam

Hakkımızda

Mektepli olarak başladığımız ticari , çocuk denecek yaşta ise meslek hayatına atılmanın verdiği özgüven ile bu günlere geldik. Usta çırak ilişkisi ile edindiğimiz mesleki bilgi ve tecrübenin bizleri gelecek nesillere tam olarak taşımayacağına olan inancımız ile üniversite eğitimimizi tamamladıktan çok kısa bir süre sonra EMTA’ya can verdik. Dört yıldır faaliyet gösteren firmamız Eskişehir de aranan marka olamanın verdiği gurur ile yakın illerimizde de ciddi reklam ve promosyon kampanyaları üstlenmiş, yapılan projelerden anlının akı ile çıkmıştır. Bütün ürün ve hizmetlerimizde temel şart, toplam kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, kalitede maksimum düzeyi yakalamaktır.Pazardaki rekabet gücümüzü minimum maliyetle, seri ve yüksek kalitede üretim yapmakla elde edebileceğimiz inancındayız. 10 yıllık ticari hayatımız 15 yıllık mesleki deneyimizle beklenti ve isteklerinize cevap vermek en büyük kazancımız. Emta Reklam 75.yıl mah.Emko San.Sit.F4 Blok No:09 Kendi Mülkiyetine sahip Fabrikamızda hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Eskişehir ve çevre illerinde reklamcılık alanında yüksek kalitede hizmet sunmak, iş istihdamı sağlayarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişimi ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak, hizmet sunduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak şirketimizin misyonunu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Ülke genelinde tanınan; dünya standartlarında çağdaş yenilikleri takip eden ve bu yeniliklere öncülük eden, diğer reklam şirketleri tarafından örnek alınan, müşterileri tarafından alınan hizmete karşı güven ortamı sağlayarak tüm beklentilerini karşılayan şirket olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Çözüm ürettiğimiz

referanslarımızdan bazıları

MUTLU

müşterilerimiz neler diyor?